Zuzana Kurkova Translations Interpretations | Pre viac informácií kliknite na www.zuzanakurkova.com

Domov   O nás   Služby   Kontakt  
En US flag   Svk SVK flag   Cz CZ flag   De DE flag  
picture of dictionaries

Překlady

Nabízíme odborní překlady z/do anglického, německého, slovenského a českého jazyka. Zuzana Kurková jako rodilý mluvčí slovenského a českého jazyka, vám dá výhodu jakou žádný jiný poskytovatel jazykových služeb nemůže dát. S citem pro jazyk a znalost zvyků a lidí dané krajiny, bude náš překlad vynikající produkt. Specializujeme se na právní, soudní, obchodí, mediální, kulturní, cestovatelské a turistické překlady.

Tlumočení

Nabízíme odborní tlumočení pro vaši mezinárodní konferenci nebo obchodní jednání z/do anglického, německého, slovenského a českého jazyka, kdykoli a kdekoliv na světě, tak dlouho jak budete potřebovat. Zuzana Kurkova ako jako rodilý mluvčí slovenského a českého jazyka, má cit pro jazyk a znalost zvyků a lidí dané krajiny. Odborné znalosti Zuzany Kurkové spojené s jejím šarmem a příjemným vzhledem dodají vašemu jednání to, co hledáte.

Telekonference a videohovor

Nabízíme kvalitní telekonferenci a videohovor z/do anglického, německého, slovenského a českého jazyka 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Příjemný hlas paní Kurkové, který vás bude provádět během vašeho jednání, vám zabezpečí celoživotní zkušenost.

Dabing

Nabízíme profesionální dabing z/do anglického, německého, slovenského a českého jazyka. Zuzana Kurkova jako rodilý mluvčí slovenského a českého jazyka, vám dodá profesionální produkt s gramaticky správnou výslovností, přízvukem a důrazem.

Výuka jazyka

Nabízíme vynikající jazykové přípravy z/do anglického, německého, slovenského a českého jazyka pro jednotlivce nebo skupiny. Naši učitelé jsou rodilí mluvčí s profesionálním přístupem a pochopením pro jednotlivé potíže s konkrétním jazykem.

Kulturní konzultace

Nabízíme kulturní konzultace z/do anglického, německého, slovenského a českého jazyka. Zuzana Kurkova, která se narodila v Československu, má znalosti o historii, politické situaci a zvycích dané krajiny. Paní Kurkova se narodila v roce 1983 v socialistické krajině a vyrůstala během důležitých změn, od kapitalizace, přez westernizaci a včlenění do Evropské Unie, které jí dali výhodu poznání pocitů lidí a jejich přístupu k změne a modernizaci.