Zuzana Kurkova Translations Interpretations | Pre viac informácií kliknite na www.zuzanakurkova.com

Domov   O nás   Služby   Kontakt  
En US flag   Svk SVK flag   Cz CZ flag   De DE flag  
picture of dictionaries

Preklady

Ponúkame odborné preklady z/do anglického, nemeckého, slovenského a českého jazyka. Zuzana Kurkova ako rodený hovorca slovenského a českého jazyka, má cit pre jazyk a znalosti konkrétnych zvykov danej krajiny. Špecializujeme sa na preklady v právnej, súdnej, obchodnej, mediálnej, kultúrnej, cestovnej a turistickej oblasti.

Tlmočenie

Ponúkame odborné tlmočenie pre vašu medzinárodnú konferenciu alebo obchodné jednanie z/do anglického, nemeckého, slovenského a českého jazyka, v akýkoľvek čas, na akomkoľvek mieste na svete, tak dlho ako potrebujete. Zuzana Kurkova ako rodený hovorca, má cit pre jazyk a znalosti konkrétnych zvykov danej krajiny. Odborné znalosti Zuzany Kurkovej spojené s jej šarmom a príjemým vzhľadom dodajú vášmu jednaniu to, čo hľadáte.

Telekonferencia a videohovor

Ponúkame kvalitnú telekonferenciu a videohovor z/do anglického, nemeckého, slovenského a českého jazyka 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Príjemný hlas pani Kurkovej, ktorý vás bude sprevádzať počas vášho jednania, vám zabezpečí jedinečný zážitok.

Dabing

Ponúkame dabing z/do anglického, nemeckého, slovenského a českého jazyka. Zuzana Kurkova so znalosťou slovenského a českého jazyka vám doručí profesionálny produkt s gramaticky správnou intonáciou, výslovnosťou a dôrazom.

Výuka jazyka

Ponúkame odbornú výuku anglického, nemeckého, slovenského a českého jazyka pre jednotlivcov a skupiny. Naši učitelia sú odborníci v danom jazyku s pochopením pre úskalia daného jazyka.

Kultúrne konzultácie

Ponúkame kultúrne konzultácie z/do anglického, nemeckého, slovenského a českého jazyka. Zuzana Kurkova, ktorá sa narodila v Československu, má unikátne znalosti o histórii, politickej situácii a zvykoch danej krajiny. Pani Kurkova sa narodila v roku 1983 v socialistickej krajine a vyrastala počas dôležitých zmien, od kapitalizácie, cez westernizáciu a včlenenie do Európskej Únie, ktoré jej dali výhodu poznania pocitov ľudí a ich postojov k zmene a modernizácii.