Zuzana Kurkova Translations Interpretations | Pre viac informácií kliknite na www.zuzanakurkova.com

Domov   O nás   Služby   Kontakt  
En US flag   Svk SVK flag   Cz CZ flag   De DE flag  
Zuzana Kurkova photo

Zuzana Kurkova

Zuzana Kurkova je vlastníkem společnosti Zuzana Kurkova Translations Interpretations. Zuzana Kurkova se narodila v roce 1983 a vyrůstala během nejzajímavějšího období v historii této země.

Zuzana Kurkova byla jednou z prvních žaček, které začali chodiť do speciálních jazykových tříd na základních školách po pádu Berlínské zdi a odchodě ruských okupačních sil z Československa. Vzhledem k tomu, že hranice na západ byly otevřeny, zasvětila paní Kurkova svůj čas výučbě cizích jazyků.

Během studia na gymnáziu, pracovala paní Kurkova jako autor a editor studentských novin 3 roky. Navíc paní Kurkova studovala angličtinu posledních 21 let. Během svých právnických studií navštevovala kurzy právnické angličtiny, která trvala 3 roky. Navíc paní Kurkova absolvovala speciální jazykový kurz, který trval 7 let a složila státní zkoušku z angličtiny. Paní Kurkova má také TOEFL certifikát. Paní Kurkova studovala němčinu posledních 19 let. Během svých právnických studií navštevovala kurzy právnické němčiny, která trvala 3 roky. Navíc se zúčastnila soutěží v německém jazyce s pozoruhodnými výsledky.

Paní Kurkova v současné době hovoří 7 jazyky- slovensky, česky, anglicky, německy, španělsky, francouzsky, latinsky a vzděláva se v ruštině. Její znalosti místní historie, obyčejí a jazyka vám poskytnou výhodu, kterou nikdo jiný nemůže nabídnout.

Zuzana Kurkova je absolventem Právnické fakulty Univerzity Mateja Bela na Slovensku. Po 5 letech tvrdé práce, získala paní Kurkova právnický titul Magistr s magna cum laude. Její výjimeční prospěch jí zajistil státní dotaci pro výjimečné studenty. Paní Kurkova také získala G.I.Bill od vlády USA a dále rozšířila své právnické vdělání postgraduálním titulem "Master of Law" z The Ohio State University se zaměřením na obchodní právo. Paní Kurkova je prvním zahraničním studentem The Ohio State University, který úspěšne absolvoval právnickou skoušku a stal se členem právnické komory. Zuzana Kurkova je zaregistrovaná jako člen právnické komory ve Washingtonu, D.C. od roku 2009. Její právní vzdělaní v slovenském právu, právu Evropské Unie a obchodním právu USA jsou základem její odborné znalosti pro práci na vašich právních, soudních a obchodních překladech.

Jestli chcete získat více informací o mé osobě, klikněte na Zuzana Kurkova!